Командно-штабні навчання з територіальної оборони

Командно-штабні навчання з територіальної оборони

З 28 серпня по 6 вересня 2019 року, відповідно до плану проведення навчальних зборів резервістів Збройних Сил України на 2019 рік, на Первомайщині проходили командно-штабні навчання з територіальної оборони (ТрО) та навчальні збори особового складу 191 окремого батальйону ТрО.

Метою проведення даних навчань є підвищення злагодженості у роботі штабу ТрО, рівня взаємодії між місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління.

До навчальних зборів було залучено понад 300 військовозобов’язаних, які призначені до підрозділів батальйону територіальної оборони з Первомайського, Врадіївського, Кривоозерського та Арбузинського військових комісаріатів.

Протягом десяти днів залучені на збори військовозобов’язані пройшли всі етапи військової підготовки, покращили тактичну, спеціальну, вогневу, інженерну та психологічну підготовку з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань. Резервісти отримали знання з тактичної медицини, зокрема відпрацьовувались питання щодо надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій. Учасники зборів також отримали практичний досвід щодо організації охорони та оборони важливих об’єктів інфраструктури міста та району, підтримання правового режиму воєнного стану, організації патрулювання.

Сьогодні, 6 вересня відбулось офіційне закриття навчань загонів ТрО. На заході були присутні Первомайський міський голова Л.Дромашко, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації С.Бондаренко, начальник штабу територіальної оборони району – військовий комісар Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату А.Бичков, командир окремого батальйону ТрО майор Ю.Мільгевський, особовий склад окремого батальйону ТрО та інші.

Присутні привітали резервістів із закінченням навчань, подякували за службу та за сумлінне виконання службових обов’язків під час проходження навчальних зборів територіального резерву нагородили кращих резервістів грамотами виконавчого комітету міської ради та РДА.