Медична галузь Первомайської громади отримує потужну підтримку з боку міської влади

Медична галузь Первомайської громади отримує потужну підтримку з боку міської влади

Медична галузь Первомайської громади отримує потужну підтримку з боку міської влади. Так, 16 вересня 2022 року, міський голова Олег Демченко разом із заступником міського голови Володимиром Рябченко в черговий раз відвідали лікувальні заклади з метою визначити нагальні потреби, забезпечення спецзасобами та медикаментами. А також поспілкувались із завідувачами відділень, головними лікарями, пацієнтами.

Спільно з медпрацівниками оглянули палати, від пацієнтів дізнавались про умови перебування, процес лікування та реабілітації після хвороб. Лікарі разом із міським головою обговорили можливість придбання дорого вартісного медичного обладнання для покращення якості надання послуг пацієнтам та визначенню точних діагнозів. Медична галузь є пріоритетною і тому було вирішено спільними зусиллями забезпечити усе необхідне. Також, визначали загальний стан медичних закладів напередодні початку опалювального та зимового періоду.

Очільник громади Олег Демченко передав на потреби лікарень продукти харчування, питну воду, необхідні речі для комфортного перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні.

Окрім цього, під час свого візиту разом із головним лікарем Первомайської ЦМБЛ Олегом Чекрижовим визначились із долею приймального відділення. Було вирішено, не чекаючи допомоги від держави та області, провести роботи по організації дорожнього покриття для виїзду та заїзду карет швидкої допомоги. Ці роботи необхідно зробити, аби «швидкі» мали можливість безперешкодно підвозити пацієнтів до приймального відділення.

Питання, що стосуються матеріально-технічного забезпечення медичних закладів громади знаходиться на особистому контролі міського голови. Адже медична галузь - це основний напрямок забезпечення нормальної життєдіяльності мешканців, переселенців та гостей Первомайської громади.