Міська влада продовжує підтримувати та допомагати військовослужбовцям

Міська влада продовжує підтримувати та допомагати військовослужбовцям

Міська влада продовжує підтримувати та допомагати військовослужбовцям, що захищають Україну від навали російських загарбників. Так, 20 червня 2022 року міський голова Олег Демченко разом із своїм заступником Володимиром Рябченко в черговий раз здійснили передачу благодійної допомоги бойовому підрозділу, що несе службу на передовій.

Особливим подарунком для військових став тепловізор. Саме ця техніка допомагає нашим військовим швидше виявляти ворога. Саме за допомогою такого необхідного обладнання в бою, вдається нищити окупантів. Адже саме під покровом ночі російські військові здійснюють найпідступніші напади.

Тепловізор передано підрозділам з Первомайська, що саме зараз знаходяться на передовій і стійко захищають Україну і українців від ворогів.

Окрім цього, військовослужбовцям передають продукти довготривалого зберігання, питну воду, засоби гігієни, медикаменти та інші необхідні у військовому побуті речей.

Таким чином, своєю турботою, підтримкою та допомогою військовим ми усі разом наближаємо перемогу України у війні з російськими агресорами.