Міський фестиваль родинної творчості «Мотив для двох сердець»

Міський фестиваль родинної творчості «Мотив для двох сердець»

12 грудня 2019 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької пройшов міський фестиваль родинної творчості «Мотив для двох сердець». Фестиваль вже став традиційним і проводиться щороку з метою вшанування та пропаганди кращих традицій сімейного виховання, популяризації народних талантів.

Цього року на сцені були представлені десять номерів родинної творчості. Артисти на розсуд глядачів представили вокальні, інструментальні та хореографічні номери. Сестри Людмила Ярмошенко та Тамара Бутрій виконали пісню «Ой ти місяцю», родина Вороновських – донька Віолетта і мати Олена заспівали пісню «Ты лучше всех», зворушливий танець «Кому? Зачем?» виконали мама і донька Олександра Шолом та Дар’я Березинська, вокальний дует Тимченків – мама Інна та донька Єлизавета виступили з піснею «Малесенькі долоньки», родина Колісніченко – мама Світлана та донька Єлизавета виконали інструментальну композицію на фортепіано, сестри Світлана Унтілова та Тетяна Славова заспівали пісню «Гітара», пісня «коли заснули сині гори» пролунала у виконанні родини Шостакових, бабусі Наталі та онучки Аеліти, родина Прокопенків: дідусь Іван, бабуся Катя та онучки Тетяна і Катруся подарували глядачам дві пісенні композиції «Ой, там на горі» та «Мої бабуся та дідусь». Всі виступи супроводжувалися гучними оплесками глядачів та не залишили байдужим жодного глядача в залі.

По закінченню фестивалю, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталія Олішевська подякувала учасникам за збереження сімейних традицій, за гарні номери та чудовий настрій, побажала нових творчих злетів та вручила всім учасникам цінні подарунки.