Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду

Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду

29 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

О 9 годині усі присутні долучились до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання в знак шани загиблих внаслідок війни росії проти України. Після чого перейшли до розгляду та обговорення питань порядку денного.

На початку наради заслухали доповідь начальника управління фінансів Сергія Шугурова, який ознайомив присутніх з надходженнями коштів до бюджету Первомайської міської територіальної громади, видатками, що здійснювались за звітний період, а також оплату основних захищених статей та програм. Станом на 28 листопада 2022 року перевиконання планових показників по наповнюваності бюджету громади за січень-жовтень поточного року складає 108,3%. Торішня і поточна кредиторські заборгованості погашені в повному обсязі.

Далі начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко доповіла про роботу пунктів незламності та пунктів обігріву на території Первомайської міської територіальної громади. Зокрема, Ольга Анатоліївна повідомила, що перелік пунктів незламності в Первомайській громаді поступово розширюється. Додаються до переліку пункти, що знаходяться на старостинських округах і розташовані в адміністративних будівлях та ФАПах. В місті також збільшується кількість пунктів, як-от на вулиці Олександра Коротченка – Свято-Миколаївська церква, на вулиці Театральній – магазин «АТМО». Далі доповідач ознайомила присутніх з переліком стаціонарних пунктів обігріву. Кожен пункт оснащений необхідними меблями, у тих де планується приймати людей з ночівлею наявні ліжка та постіль. У людей буде можливість погрітися та попити гарячого чаю, закуплено харчові продукти: вермішель та пюре швидкого приготування. У кожному приміщенні є певний вид опалення.

Про стан пасажирських перевезень в Первомайській міській територіальній громаді доповіла Ольга Бандура – головний спеціаліст з питань транспорту управління економічного розвитку територіальної громади міської ради. Доповідь здебільшого стосувалася результатів засідання комісії для здійснення контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства та умов договорів про здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади.

Міський голова, своєю чергою, наголосив на обов`язковому дотриманні перевізниками графіків руху на автобусних маршрутах Первомайської територіальної громади.

Начальник управління юридичної, кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Олена Зарицька відзвітувала про роботу управління юридичної, кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за період воєнного стану.

Далі присутні заслухали інформацію від головних лікарів, щодо роботи медичних закладів громади, надання лікарських послуг в умовах воєнного стану та про захворюваність на ГРИП, ГРВІ та COVID-19. Кількість хворих на гострі респіраторні інфекції та COVID-19 за останній тиждень дещо зменшилась. Наразі на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Первомайської ЦРЛ знаходиться 4 особи з підтвердженим діагнозом COVID-19. Генераторами та паливом медичні заклади забезпечені. Первомайська ЦРЛ проводить роботи з встановлення башти Рожновського. Олег Чекрижов повідомив, що під час відключення електрики, жителі мікрорайону мали змогу зарядити телефони в приймальному відділенні лікарні та скористатися супутниковим Інтернетом Старлінк.

Наостанок наради усім керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міським головою були надані постановчі завдання. Серед яких, посилення роботи муніципальної варти щодо виявлення осіб, що утворюють несанкціоновані сміттєзвалища. Начальнику КП «Первомайськводоканал» Миколі Онуфрієнку проаналізувати та надати пропозиції щодо вирішення проблем безперебійного енергозабезпечення очисних споруд водозабезпечення № 1-2-3 альтернативними джерелами енергопостачання. Соціальним службам забезпечити ретельний контроль за організацією роботи щодо надання своєчасної та якісної допомоги мешканцям громади в пунктах незламності та обігріву. Комунальникам продовжити виконання заходів з благоустрою та санітарного очищення території громади, проведення робіт з ремонту доріг.