Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

На порядок денний винесено питання надходжень до бюджету міської громади. Податки та збори наповнюють бюджет громади, тому маємо можливість вирішувати безпекові питання, ремонтувати дороги, проводити благоустрій, розв'язувати соціальні питання та інші. Станом на 17.04.2023 року кредиторська заборгованість відсутня. Міський голова звернув увагу керівників структурних підрозділів щодо постійного моніторингу надходжень до бюджету від рекламоносіїв та від земельних податків.

Розглянули про організацію перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом у поминальні дні та порушили питання щодо проведеної роботи по організації стоянок таксі на території міста. У поминальні дні будуть працювати додаткові маршрутні перевезення та підвозити людей до кладовищ міської громади. Також працюємо із таксі-бізнесом. Додатково обстежили стоянки таксі, склали новий перелік та плануємо їх облаштування, визначаємося із тарифами вартості стоянок таксі. Також очільник громади порушив  питання охорони правопорядку під час поминальних днів та залучення підрозділів ДФТГ спільно із поліцейськими та подякував командиру ДФТГ «Гард» Олександру Бадері за належну організацію правопорядку силами добровольчого формування громади.

Міська влада приділяє велику увагу спортивно-масовим заходам та залученню молоді до здорового способу життя.

Міський голова особисто відвідує такі заходи та впевнений, що це найкращий спосіб організації дозвілля для дітей громади особливо у вихідні дні. В парку «Дружби народів» планують залучити тренерів та тричі на тиждень проводити спортивно-масові заходи, розбудовувати спортивні майданчики та залучати всі спортивні площі для зайняття молоді спортом. Спортивні майданчики планують встановити і на території старостинських округів. Ростимо здорову, міцну та вмотивовану молодь, здатну захищати країну та відбудовувати її після війни.

Безпека та охорона здоров’я мешканців громади – один з основних напрямків діяльності міської влади. Ці питання постійно розглядаються на нарадах, а головні лікарі закладів охорони здоров’я міської громади доповідають про стан надання медичної допомоги у підпорядкованих закладах.

   В КП «ПМЦПМСД» за попередній тиждень отримали медичну допомогу понад три тисяч пацієнтів. Виписано більше тисячі електронних рецептів та створено майже 2.5 тисяч електронних направлень, зроблено 130 вакцинацій.

   У відділенні реабілітації за останній тиждень отримали курс відновного лікування майже сорок пацієнтів.

   У КНП «ЦРЛ» Рівень захворюваності на гострі респіраторні інфекції за останній тиждень дещо знизився та знаходиться нижче епідемічного порогу, який розрахований для України на рівні 465 випадків на 100 тис. населення. Лікарня забезпечена індивідуальними засобами захисту та ліками. На даний час лікується 25 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19 та три з пневмонією. Лікарня забезпечена вакциною проти COVID-19.

    За минулий тиждень на базі консультативної поліклініки КНП «ПЦМБЛ» здійснено 1792 прийоми амбулаторних хворих. В умовах стаціонару проліковано 241 пацієнти, проведено 52 оперативних втручань. В акушерському відділенні прийнято 18 пологів, в результаті яких народжено 18 дітей. Станом на сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 211 пацієнта.

    Наостанок Олег Михайлович надав постановчі завдання та чіткі дедлайни щодо їх виконання, а також подякував присутнім за співпрацю та порозуміння. Разом ми робимо справу на користь людей нашої громади та спільно наближаємо Перемогу.