Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з актуальних питань життєдіяльності громади.

Заслухали про надходження до бюджету міської громади. Над наповненням місцевого бюджету працюємо, бо потрібно ремонтувати дороги, завершувати розпочаті проєкти з водопостачання, продовжувати благоустрій громади та інше.

Розглянули питання про роботу адмінкомісії при виконавчому комітеті. Станом на першу декаду травня відбулося три засідання адміністративної комісії. За результатами роботи було розглянуто 87 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, з них 5 протоколів про адміністративне правопорушення повернуто органу, що його склав на доопрацювання, а по інших прийняті рішення відповідно до законодавства. На порушників благоустрою громади складено 68 протоколів та накладено на 48 осіб штрафи, інших  порушників, поки що попередили. Загальна сума штрафів склала понад 16 тисяч грн. По 13 постановах порушники сплатили добровільно понад 4 тис. штрафів, проте примусово сплатять штрафні санкції ще на суму понад 8 тис. грн. Прозвітували й про інші штрафи, які надійшли до бюджету громади. Загальна кількість накладених штрафів за січень – квітень 2023 року становить 13 тисяч 255 гривень із них за оперативними даними фінансового управління міської ради до місцевого бюджету надійшли кошти від погашення штрафів у сумі 10 тисяч 409 гривень, що становить 60% від загальної кількості накладених штрафів.   

Міська влада неодноразово попереджала порушників благоустрою, що буде вживати заходи впливу відповідно до законодавства, але вочевидь байдужість та неповага до праці комунальних служб громади стають причиною створення нових сміттєзвалищ, викидання сміття в неустановлених місцях, розкрадання зелених насаджень та ще безліч негарних вчинків.

Міський голова наголошував на зміні підходів в роботі Муніципальної варти, щоб виявляти та вживати заходів впливу до такої категорії мешканців громади. Звичайно патрулювання скверів, парків, встановлення відеоспостереження будуть мати ефективний вплив та збережуть кошти й порядок на території міської громади.Тож ці проєкти  вже на часі.

Учасники щотижневої апаратної наради заслухали про результати участі закладів культури у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях. Талановиті діти Первомайщини протягом поточного періоду вибороли призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях, детально про це можна ознайомитися на інформаційному ресурсі управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту за посиланням http://kultura-pmr.com.ua/.

Олег Михайлович подякував працівникам культури за вагомий внесок у розвиток    культурного надбання громади.

  Безпекові питання життєдіяльності громади є одними із пріоритетних  питань міської влади.  Щотижня головні лікарі доповідають про стан справ щодо захворювань, забезпечення медикаментами, продуктами харчування, проходженням ремонтних робіт в закладах охорони здоров’я тощо.

  В КП «ПМЦПМСД» за попередній тиждень отримали медичну допомогу понад три тисячі пацієнтів. Виписано більше тисячі електронних рецептів та створено майже 2.5 тисяч електронних направлень, зроблено 174 вакцинацій. У відділенні реабілітації за останній тиждень отримали курс відновного лікування понад сорок пацієнтів.

За минулий тиждень на базі консультативної поліклініки КНП «ПЦМБЛ» здійснено 1549 прийоми амбулаторних хворих. В умовах стаціонару проліковано 225 пацієнти, проведено 67 оперативних втручань. В акушерському відділенні прийнято 17 пологів, в результаті яких народжено 17 дітей. Станом на сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 219 пацієнта.

В КНП «ЦРЛ» госпіталізовано з COVID-19 шість хворих, що на третину менше, ніж минулого тижня. Лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту, медикаментами, продуктами харчування тощо. За словами головного лікаря Віктора Готки мешканці громади, особливо похилого віку, повинні дбати про своє здоров’я та заздалегідь вакцинуватися, щоб не захворіти на COVID-19.

Очільник громади звернув увагу присутніх щодо облаштування споруд цивільного захисту в дитячих закладах освіти, бо час минає швидко, а восени діти повинні відновити очне навчання. Споруди повинні відповідати усім вимогам безпеки.

Наостанок Олег Михайлович надав постановчі завдання та чіткі дедлайни щодо їх виконання.