Міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з питань життєдіяльності громади.

Міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з питань життєдіяльності громади.

Міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з питань життєдіяльності громади.

Учасники наради хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт міського голови про свою діяльність.

Ми живемо в дуже непростий час. Однак це не завадило нашій громаді втілити в життя багато проєктів та починань в соціальній і комунальній сферах.

Олег Михайлович прозвітував про результати роботи, недоліки та шляхи їх усунення за квітень 2023 року.

Основними напрямками роботи міської влади стали:

-обороноздатність та допомога військовим;

-допомога населенню та переселенцям та продовження облаштування місць -тимчасового проживання переселенців;

-охорона здоров’я та розвиток спорту на території громади;

- зелений благоустрій та санітарне очищення території, з цією метою продовження будівництва сміттєвих майданчиків закритого типу;

-ремонти комунальних доріг та продовження облаштування громадських зупинок по всій території громади, включаючи старостинські округи;

- продовження ремонтів та реконструкцій систем водопостачання, в тому числі водопостачання для населення старостинських округів.

Міський голова постійно враховує думку мешканців громади та вдячний їм за довіру. Плани роботи постійно регулюються із врахуванням побажань місцевих жителів. Також очільник громади вдячний небайдужим громадянам, які переймаються благоустроєм території та надають зелені насадження, квіти для висадки на громадських клумбах, у квітниках та парках.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою забезпечення прозорості та відкритості влади, звіт міського голови систематично оприлюднюється на офіційному сайті виконавчого комітету.

Детально зі звітом голови за квітень 2023 року можна ознайомитися за посиланням:

http://www.pervomaisk.mk.ua/n/zvit_miskogo_golovi_pervomayskoi_miskoi_gromadi_za_kvyten_2023_roku

На нараді було порушене питання про виконання бюджету Первомайської міської територіальної громади за січень-квітень 2023 року.

 Над наповненням бюджету працюємо, посилюємо роботу із надходженнями податків від підприємницької діяльності, від розповсюдження реклами та від інших джерел надходжень. Від наповнення бюджету, звичайно, можемо реалізовувати важливі соціально-економічні проєкти громади.

Заслухали про хід виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою та санітарного очищення території. Робота проведена велика, гарно попрацювали комунальні служби громади. Також відзначено керівників підприємств різних форм власності, які надавали посильну допомогу в санітарному очищенні та благоустрої громади-  це Сергій Музика, Ромік Саакян, Микола Онуфрієнко, Надія Боднар і Петро Пєстов. Дякуємо за співпрацю та спільне наближення Перемоги. Проте є ще великий обсяг дорожніх робіт, які необхідно виконати якісно, швидко та розпочати дорожні роботи по старостинських округах, зокрема, зайнятися Підгороднянським напрямком.

Також одне з основних завдань впорядкування найпростіших захисних споруд, з метою очного навчання школярів та роботи дитячих садочків. Доручено розпочати роботи по будівництву захисної споруди в мікрорайоні Коротченка – Первомайський ліцей "Ерудит".

Міський голова  звернув увагу, що Муніципальна  варта, яка створена саме за ініціативи очільника громади, повинна  активніше роз’яснювати населенню Правила благоустрою та притягувати до відповідальності порушників.

Олег Демченко незадоволений питаннями благоустрою кладовищ громади та планує навести порядок накшталт європейських міст. Наразі доручено розробити Положення благоустрою кладовищ громади.

Традиційно заслухали головних лікарів ПЦМСД, КНП  ЦРЛ та ПЦМБЛ. Захворюваність на гострі респіраторні інфекції у Первомайській громаді в квітні 2023 року знизилась у порівнянні з березнем 2023 року та знаходиться нижче епідемічного порогу,

В акушерському  відділенні прийнято 11 пологів, в результаті яких народжено 12   дітей, із них одна   двійня.

Станом на 01.05.2023 року на стаціонарному лікуванні з  на COVID-19  знаходиться 5 хворих, із них 2 мешканці  міської громади.

Наостанок керівник громади надав постановчі завдання та чіткі дедлайни для їх виконання.