Міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з питань життєдіяльності міста.

Міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з питань життєдіяльності міста.

Міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з питань життєдіяльності громади.

На початку наради присутні вшанували пам'ять усіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Олег Михайлович прозвітував про свою роботу за березень 2023 року. 

Основні питання приділені мобілізаційним заходам, обороноздатності, рекрутинговій кампанії «Гвардія наступу» МВС.

На території громади не припиняється робота з посилення обороноздатності та підтримки військових. Проводиться інформаційна кампанія на сторінках соцмереж та офіційному сайті виконкому «Місто Героїв», з метою популяризації героїчного подвигу українців, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Загалом в  березні   розміщено понад 150 соціальних реклам  патріотичного спрямування. Проводяться роботи з будівництва фортифікаційних споруд з метою обговорення надійної групової оборони нашої громади.

 В березні цього року відвідали на передовій військові частини, що дислокуються на території Первомайської міської громади, а наразі виконують бойові завдання по захисту та звільненню української землі від російського агресора в Донецькій та Харківській областях. Такі поїздки на передову проводяться щомісяця.

Приділяється велика увага соціальному, захисту сім’ям загиблих захисників, ветеранам усіх поколінь та соціально незахищеним верствам населення громади.

У звіті за березень міський голова приділив увагу безпековим питанням та питанням охорони здоров’я. Детально було висвітлене питання благоустрою громади: ремонтів доріг, вулиць, міжквартальних проїздів, питанням санітарного очищення громади, в тому числі в старостинських округах. Міський голова  звернув увагу  спеціалістів ЖКГ щодо посилення контролю не тільки за виконанням дорожніх робіт, але й контролю за завершенням робіт.

Детально зі звітом голови можна ознайомитися за посиланням (http://www.pervomaisk.mk.ua/n/zvit_miskogo_golovi_pervomayskoi_miskoi_gromadi_za_berezen_2023_roku).

 

Присутні заслухали інформацію про хід опалювального сезону, що пройшов стабільно, без особливих ускладнень, значних аварій та відключень завдяки значним обсягам робіт, виконаних під час підготовки до зими на об'єктах енергетики, житлово-комунального господарства та соціальної сфери. Пункти незламності, заклади освіти та охорони здоров’я, соціальні заклади міської громади були забезпечені теплом та електроенергією.

Про хід опалювального періоду 2022-2023 прозвітували головні лікарі закладів охорони здоров‘я громади та начальник управління освіти.

Очільник громади  звернув увагу  присутніх керівників установ та закладів громади про початок підготовки вже до нового опалювального сезону, зокрема, підготовки котелень та опалювальних систем, визначення лімітів для споживання бюджетними установами та своєчасного проходження тендерів на закупівлю енергоносіїв, проведення ремонтних робіт тощо.

Учасники апаратної наради заслухали питання про стан надання медичної допомоги на первинному рівні в умовах воєнного стану та про стан захворюваності на COVID-19.

Головний лікар КП ПМЦМСД Тетяна Оболенська зазначила, що заклад працює в штатному режимі. У березні 2023 року отримали медичну допомогу понад 19 тисяч пацієнтів, у тому числі вдома майже 2 тисячі пацієнтів. Виписано 6773 електронних рецептів та створено 11638 електронних направлень, зроблено 1007 вакцинацій.

У відділенні реабілітації за березень 2023 року отримали курс відновного лікування 140 пацієнтів.

Захворюваність на гострі респіраторні інфекції у Первомайській громаді в березні 2023 року знизилась у порівнянні з лютим 2023 року та знаходиться нижче епідемічного порогу, який розрахований для України на рівні 465 випадків на 100 тисяч населення.

В КНП ЦРЛ госпіталізовано 3 пацієнти з COVID-19, один з яких мешканець міської громади. Лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту до кінця року.

КНП ПЦМБЛ працює у штатному режимі. Проблем із забезпеченням хворих киснем медичним та опаленням лікувальних корпусів не має.

Персонал лікарні на достатньому рівні забезпечено засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, а також тест-системами та витратними матеріалами отриманими централізовано та від благодійних організацій, закуплених власним коштом.

За минулий тиждень на базі консультативної поліклініки КНП «ПЦМБЛ» здійснено 1783 прийоми амбулаторних хворих.

В акушерському відділенні прийнято 9 пологів, в результаті яких народжено 9 дітей. Станом на 11 квітня на стаціонарному лікуванні перебуває 250 пацієнта.

На нараді були заслухані й інші питання та надані постановчі завдання з конкретними термінами їх виконання.