Міський голова Олег Демченко спільно з заступником міського голови Володимиром Рябченко, 01 березня 2024 року, здійснили візит до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні

Міський голова Олег Демченко спільно з заступником міського голови Володимиром Рябченко, 01 березня 2024 року, здійснили візит до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні

В рамках проведення та контролю ремонтних робіт з облаштування комфортних умов життєдіяльності населення Первомайської міської територіальної громади, міський голова Олег Демченко спільно з заступником міського голови Володимиром Рябченко, 01 березня 2024 року, здійснили візит до відділення анестезіології та інтенсивної терапії Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні. 
 Хоча медичні працівники підтримують чистоту, стерильність та зберігання операційних в належному стані, роки беруть своє. Постала потреба в заміні старої кахельної підлоги, аби поліпшити умови для хірургів і медперсоналу під час проведення оперативних втручань.
Наразі, тут проводиться ремонт ургентної операційної операційного блоку. Робітники займаються повною реконструкцією приміщення. Буде здійснено заміну стельового, стінового і підлогового покриття. В операційній проводиться монтаж нової електромережі, а також укладання підлогової стяжки і вирівнювання стін. Під час розмови з директором лікарні, міський голова Олег Демченко цікавився можливими термінами завершення ремонту, поточними справами з забезпеченням необхідних матеріалів для проведення робіт з реконструкції приміщення.
Окрім цього, очільник Первомайської територіальної громади перевірив хід виконання ремонтних робіт в приміщенні майбутнього «Простору соціальної адаптації» по вулиці Корабельній, 20. 
Зазначимо, що проект створення такого простору у Первомайську втілюється за фінансової підтримки Уряду Королівства Швеція через Шведське Агентство з міжнародного розвитку (СІДА) в рамках проекту ПРООН «Забезпечення доброго врядування завдяки участі громадськості та підвищенню якості надання послуг і захисту довкілля в Україні». 
З боку влади Первомайська здійснюється всебічна допомога в проведені ремонту та створенні комфортних і безпечних умов перебування людей в цьому приміщені. 
Міський голова поспілкувався з робітниками, дізнався деталі проведенню ремонтних робіт, зонального планування приміщення, його індивідуальні особливості на предмет створення додаткових входів/виходів, монтування пандусів та доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями. Адже цей простір стане своєрідним - Veteran Hub для усіх мешканців Первомайської громади.
Загалом, медичне забезпечення і доступність різноманітних послуг для населення – це один із пріоритетних напрямків для міської влади по забезпеченню нормальної життєдіяльності в громаді. Тому діяльність в напрямку оновлення медичного оснащення, проведення запланованих ремонтів та робіт з благоустрою приміщень лікарень і соціальних об’єктів не припинятиметься.