Міський голова Олег Демченко відвідав мікрорайон «Фрегат» та центральний пляж «Райдуга»

Міський голова Олег Демченко відвідав мікрорайон «Фрегат» та центральний пляж «Райдуга»

В рамках проведення та контролю робіт по благоустрою території громади міський голова Олег Демченко, 20 червня 2022 року, разом із своїми заступниками Дмитром Малішевським і Володимиром Рябченко відвідав мікрорайон «Фрегат». А саме територію поблизу місцевої «перлини» - озера, що зараз набуває популярності серед місцевих мешканців та гостей міста.

Під час візиту, міський голова поспілкувався із художником Андрієм Нестеровим, який створює дерев`яні казвові скульптури, що оселяться поблизу озера. Обговорили можливості співпраці, а також використання робіт митця для облагородження територій інших рекреаційних зон громади. Зокрема центрального парку «Дружби народів».

Було обговорено подальші спільні дії по облагородженню території озера з місцевими мешканцями, що займаються благоустроєм території. 

Крім цього, міський голова перевірив стан готовності центрального пляжу «Райдуга» до купального сезону. Зазначимо, у межах підготовки до роботи пляжу в літній період тут виконали цілий комплекс заходів з благоустрою. Зокрема, здійснено покоси трави, розміщені урни для сміття, здійснено лабораторний аналіз води акваторії пляжу, встановлено спеціальні альтанки для відпочиваючих. Водолази обстежили і почистили дно акваторії.

З настанням літньої погоди з кожним днем рекреаційна зона користується популярністю серед відвідувачів. Міський голова поспілкувався з відпочивальниками. Він наголосив на жорсткій забороні пірнання у воду з пірсу, особливо з конструкцій, що на ньому встановлено. Це несе не лише небезпеку життю відпочивальникам, а й створює додаткову загрозу нищенню міського майна.

За жорстким дотримуванням правил пірнання та безпечній поведінки на воді слідкуватимуть рятувальники. Порушників буде покарано.

Більшість із відвідувачів центрального пляжу під час спілкування з міським головою виказував вдячність за створення комфортних умов для відпочинку, не лише на пляжній території, а й взагалі у громаді. Адже громада продовжує жити, а місцева влада продовжує дбати про забезпечення виконання необхідних робіт у всіх сферах життєдіяльності Первомайська та його мешканців.