Міський голова Олег Демченко завітав додому до ветеранів

Міський голова Олег Демченко завітав додому до ветеранів

З нагоди відзначення 77-ї річниці перемоги над нацизмом 09 травня 2022 року міський голова Олег Демченко завітав додому до ветеранів, яких, нажаль, залишилось лише двоє -  Герасименко Василя Івановича та Гуртового Миколи Миколайовича.

Міський голова разом із своїми заступниками та начальником управління соціального захисту привітав їх з Днем пам’яті та примирення та 77-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захисникам України у роки Другої світової війни були вручені продуктові пакети та обговорені з ними їх найбільш нагальні соціальні проблеми, до вирішення яких може долучитися міська влада.

Також поспілкувалися на тему війни з росією. Ветерани пам’ятають, що таке війна і яку розруху у життя людей вона несе із собою. Тяжкі роки боротьби, окупації, і це все знову переживає Україна. Ветерани із сльозами на очах і болем у серці, вірять, що перемога буде за українцями, адже жага до волі і незалежності в українській душі невмируща.

 Міський голова Олег Демченко побажав Василю Івановичу та Миколі Миколайовичу міцного здоров’я та бадьорості. Очільник громади висловив щирі слова вдячності за мужність, героїзм та відвагу у звільненні українських земель від фашистських загарбників. І виказав впевненість у тому, що перемога буде лише за Україною і тоді наші ветерани матимуть два дні перемоги, який вибороли самі і який вибороли їх нащадки.