Міський голова провела розширену апаратну нараду

Міський голова провела розширену апаратну нараду

02 вересня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Людмила Григорівна розпочала нараду з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за серпень 2019 року та завдань з виконання плану основних заходів у вересні 2019.

Далі Людмила Григорівна повідомила, про низку основних заходів, що відбудуться протягом місяця, а саме: засідання виконавчого комітету міської ради; відзначення 21 вересня 343-ї річниці утворення міста Первомайська.

Окрім того йшлося про стан забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет; про виконання заходів з благоустрою міста; про відкриття міграційного пункту в ЦНАП; про роботу інспекції з благоустрою; про підготовчі роботи до перепису населення; використання державних субвенцій, тощо.

Нарада продовжилася виступом начальника управління освіти міської ради Г.Остапенко, яка проінформувала зібрання про стан підготовки закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2019/2020 навчального року.

Директор комунального підприємства «Первомайський міський водоканал» Д.Малишевський проінформував присутніх про роботу з боржниками за надані житлово-комунальні послуги.

Про роботу відділу Державного реєстру виборців у період підготовки проведення виборів Президента України та народних депутатів України у 2019 році згідно наданих повноважень доповіла начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету міської ради А.Музика.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.