Міський голова провела розширену апаратну нараду

Міський голова провела розширену апаратну нараду

03 лютого 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Людмила Григорівна розпочала нараду з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за січень 2020 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у лютому 2020 року. Виконання бюджету за січень поточного року склало 104%, протягом звітного періоду виконано всі захищені статті міського бюджету, а саме: здійснені всі розрахунки по заробітній платі та за комунальні послуги.

Були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це підготовка міського господарства до роботи в складних погодних, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста.

Окрім того йшлося про оплату за транспортування газу та гостру напруженість серед населення міста з цього питання; про забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет; про здійснення контролю надходжень до місцевого бюджету плати за оренду землі; про перевірку торговельних комплексів з приводу дотримання санітарних норм та правил благоустрою; тощо.

Нарада продовжилася виступом заступника начальника управління житлово-комунального господарства міської ради з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища Вікторії Шевченко, яка довела до відома присутніх інформацію про роботу з освітлення вулиць міста у 2019 році.

Про роботу Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету міської ради за 2019 рік доповів його начальник – Олександр Тяпушкін.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради Юлія Малина проінформувала зібрання про завдання цивільного захисту міста Первомайська на 2020 рік.

Завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради Олена Махоніна доповіла про стан виконавської дисципліни в управліннях міської ради та відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за 2019 рік.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.