Міський голова провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

10 лютого 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова перевірила виконання доручень, наданих на попередніх нарадах та повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: на 14 лютого заплановане чергове засідання виконавчого комітету міської ради; 15 лютого о 14.00 год. у Сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях (мікрорайон «Фрегат») відбудеться мітинг з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану.

Очільниця міста, також звернула увагу присутніх на питання, порушені під час особистого прийому, що відбувся 04.02.2020 року в мікрорайоні ТОВ «ПМК-226» та на належне відпрацювання посадовцями звернень громадян. Далі йшлося про стан наповнення бюджету міста; про незадовільний санітарний стан території ринку в мікрорайоні «Фрегат»; про результати спільного засідання комісії з прав дитини та комісії по розгляду заяви громадянки міста з питання нелегальної діяльності приватного дитячого садка; про перевірку роботодавців щодо використання незадекларованої праці; про результати обстеження в Чехії дитини-інваліда, позбавленої батьківського піклування; тощо.

Головний лікар КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Оболенська повідомила про ситуацію із захворюваності на ГРВІ та грип у місті Первомайську станом на 30.01.2020 року (всього – 486 осіб, з них дітей - 280) та поінформувала присутніх про заходи що проводяться в медичних закладах щодо профілактики ГРВІ та грипу.

Головний спеціаліст відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Андрій Олійник довів до відома інформацію про стан охорони праці у виконавчому комітеті Первомайської міської ради у 2019 році.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.