Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

20 січня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова довела до відома присутніх інформацію про те, що з 20 грудня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Даним нормативно-правовим актом передбачено, що об’єднання громад надалі відбуватиметься виключно за перспективним планом. Мінрегіон спільно з підкомітетом з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у грудні минулого року розпочали консультації щодо майбутніх перспективних планів областей. Так, 17 січня в Мінрегіоні відбулися консультації зі створення перспективних планів Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. У заходах брали участь представники обласних державних адміністрацій, місцевого самоврядування, профільних асоціацій та народні депутати, в т.ч. Максим ДИРДІН. За результатом консультації, перспективний план Миколаївської області відправлено на доопрацювання.

Далі Людмила Григорівна розповіла, про низку основних заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: 22 січня о 10.00 в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України та 101-ої річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки; в рамках підготовки до пленарного засідання чергової сесії міської ради розпочинають роботу постійні депутатські комісії.

В ході апаратної наради також йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; про розробку схеми руху транспортних засобів центральною частиною міста; про виконання заходів з благоустрою міста; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.