Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

23 березня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду з повідомлення, що щоденно керівництво Миколаївської ОДА проводить селекторні наради з головами райдержадміністрацій, головами міст обласного значення та ОТГ з питань вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу на території Миколаївської області.

В рамках вжиття заходів щодо непоширення містом інфекції, виконавчим комітетом міської ради 20.03.2020 року прийнято рішення №132 «Про здійснення заходів по запобіганню поширення на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на період встановленого карантину», згідно з яким в місті впроваджено обмеження щодо роботи закладів освіти, культури та суб’єктів господарювання, які передбачають приймання відвідувачів.

Далі, Людмила Григорівна повідомила, що Первомайська центральна районна лікарня визначена лікувальним закладом, що буде здійснювати прийом та лікування осіб з підозрою на коронавірус. Також, міський голова зазначила, що через велику чисельність мешканців міста буде складно здійснювати облік осіб, що прибули з закордону – данні з міграційної служби, щодо осіб, що перетнули кордон, поки що до міста не надходили. Вкотре нагадала присутнім про заборону допуску до роботи працівників з ознаками ГРВІ. Звернула увагу начальника фінансового управління міської ради Сергія Шугурова на визначення розміру коштів, які необхідно виділити з міського бюджету медичним закладам для запобігання поширенню корона вірусу.

Були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання заходів із запобігання розповсюдження на території міста Первомайська коронавірусної інфекції, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та питання благоустрою міста, тощо.

Окрім того, під час наради йшлося про результати моніторингу соціально-економічного розвитку міст обласного значення за січень 2020 року та необхідність здійснення аналізу по кожному показнику; про дистанційну роботу працівників закладів освіти під час карантину; про організацію перевезення медичних працівників; очікуване зменшення обсягів надходжень до міського бюджету через дію податкових канікул під час карантину, тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.