Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

06 квітня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна акцентувала увагу присутніх на тому, що всі структурні підрозділи виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради працюють в режимі, пов’язаному з обмеженнями у зв’язку із карантином.

Далі, очільниця міста повідомила про відкриття продовольчих ринків міста відповідно до рішення виконкому від 01.04.2020р. № 137 «Про здійснення заходів по запобіганню поширення на території міста Первомайська гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 на період встановленого карантину». Міський голова також зазначила, що за підсумками 1 кварталу 2020 року міський бюджет виконано, але не погашена позичка за оплату захищених статей, бюджет розвитку міста виконаний в сумі 76 тис.грн (при річному плані 5530 тис.грн.).

Людмила Григорівна розповіла, про заходи, що заплановані на поточний тиждень, а саме: 06 квітня – нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства; 10 квітня – чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Окрім того, під час наради очільниця міста звернула увагу заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради Ольги Колесніченко на необхідності інформування населення міста про роботу соціальних служб щодо надання допомоги одиноким громадянам похилого віку та іншим малозабезпеченим верствам населення в умовах загальнодержавного карантину.

Головні лікарі Олег Чекрижов та Тетяна Оболенська проінформували зібрання про те, що станом на 06 квітня в Миколаївській області та в місті Первомайську не виявлено випадків захворювання на корона вірус, для медперсоналу замовлені засоби індивідуального захисту; станом на 03 квітня 64 громадянина в місті знаходяться на самоізоляції, кількість хворих на грип зменшилась.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.