Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

13 квітня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Нарада розпочалась з інформації щодо стану захворюваності населення Миколаївської області на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Міський голова повідомила присутніх про селекторну нараду із керівництвом Миколаївської облдержадміністрації яка відбулась 11 квітня в зв’язку з виявленням на Миколаївщині перших хворих на корона вірус COVID-19. Під час селектору, зокрема йшлося про необхідність відслідковування прибулих з-за кордону громадян. Також, з огляду на те, що носіями COVID-19 можуть бути наші співгромадяни які не залишали межі держави, але вільно та неконтрольовано пересуваються між населеними пунктами України, наголошувалося на необхідності обмеження спілкування місцевого населення із приїжджими.

В ході апаратної наради піднімалось питання роботи ринків міста в умовах загальнодержавного карантину через поширення нового коронавірусу Covid-19. Традиційно розглядалося питання виконання міського бюджету. Також піднімалось питання щодо прибирання території міста та проведення заходів з благоустрою. Говорили й про святкування релігійних свят в новому форматі в умовах карантину. Зокрема йшлося про проведення обрядів освячення під час Великодня безпосередньо на мікрорайонах міста, графіки та місця проведення яких визначатимуться за попередньою домовленістю священнослужителів із головами квартальних комітетів.

Наприкінці апаратної наради заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко повідомила, що протягом тижня триватиме адресна доставка продуктових наборів для осіб похилого віку 85+ та осіб з інвалідністю 1 групи. Доставка здійснюватиметься соцпрацівниками у співпраці з представниками громадських організацій та волонтерами. Акція впроваджується в рамках спільного проекту корпорації «АТБ» з Мінсоцполітики із забезпечення соціально незахищених верств населення продуктами харчування та товарами першої необхідності.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.