Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

10 серпня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила, що 07 серпня поточного року відбулось позачергове засідання міської ради, під час якого депутати затвердили субвенції з державного та обласного бюджетів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 5385243,0 грн., на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції ремонту і утримання автомобільних доріг – 20000000,0 грн. та на виплату грошової компенсації для придбання житла члену сім’ї загиблого в зоні проведення АТО - 809009,0 грн. Також під час засідання депутати затвердили перелік об’єктів капітального та поточного ремонту доріг місцевого значення за рахунок субвенції обласного бюджету. Міський голова звернулась до розпорядників бюджетних коштів з вимогою щотижня звітувати про використання коштів субвенції з державного та обласного бюджетів.

Далі Людмила Григорівна ознайомила присутніх із заходами, що відбудуться найближчим часом, а саме: зустріч голів ОСББ з представниками газопостачальної компанії щодо передачі у використання газових мереж; нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства; особистий прийом громадян міським головою; засідання виконавчого комітету міської ради.

В ході наради були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це підготовка міського господарства до опалювального періоду 2020/2021 років, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та проведення робіт з благоустрою.

Окрім того під час наради обговорювались наступні питання: про внесення змін до Постанови ЦВК про призначення перших виборів в об'єднаних територіальних громадах; про збільшення в місті кількості пожеж; про виявлення суб’єктів господарювання, які зберігають, транспортують та використовують аміачну селітру у своїй діяльності на території міста Первомайська; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.