Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

25 серпня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду із подяки посадовим особам місцевого самоврядування за організацію, проведення та участь у святкових заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Далі йшлося про заходи заплановані на найближчий час. Так, 27 серпня відбудеться чергова сесія міської ради, 28 серпня о 9.00 в ЗОШ №5 розпочнеться серпнева конференція педагогічних працівників міста; 28 та 29 серпня в місті триватимуть заходи присвячені Дню пам’яті загиблих учасників АТО. В ході наради обговорювались питання стосовно ремонту міських доріг та благоустрою міста; щодо підготовки закладів освіти до початку нового навчального року; щодо нарахування субсидій населенню міста; про процедурні питання щодо влаштування дітей на цілодобове перебування до інтернатних закладів; тощо. Присутні також заслухали інформацію головного лікаря КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяни Оболенської про рівень захворюваності населення міста на COVID-19.

Першочерговими завданнями на найближчий час визначено виконання планових показників по наповненню бюджету міста, благоустрій міста та підготовку до нового навчального року закладів освіти.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.