Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Міський голова провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

14 вересня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду з інформації про відеоселекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об'єднаних територіальних громад, під час якої розглядались питання про вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу СОVID-19 та звернула увагу, що в окремих населених пунктах області встановлено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки.

На поточний тиждень заплановані наступні заходи: 18 вересня відзначатиметься 100-річний ювілей Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова; цього ж дня відбудеться урочиста презентація субпроєкту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо перемішеним особам, учасникам та ветеранам АТО» у приміщенні КП «ПМЦПМСД» (відділення реабілітації) та урочисті збори з нагоди святкування Дня міста.

Щотижнева нарада продовжилася обговоренням питань організації проведення святкових заходів з нагоди 344-ї річниці утворення міста Первомайська; про стан захворюваності населення міста на ГРВІ та COVID-19; про дотримання правил благоустрою; про прибирання, благоустрій та санітарну очистку міста, тощо.

Основними завданнями на поточний тиждень визначено виконання планових показників по наповненню бюджету міста, питання благоустрою міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.