Міський голова провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

Міський голова провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

30 листопада 2020 року міський голова Олег Демченко провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

Розпочалася нарада з доповідей керівників структурних підрозділів міської ради про стан справ у підпорядкованих їм відомствах. Зокрема йшлося про зміни в законодавстві щодо призначення соціальних допомог; про поточний ремонт дорожнього покриття, санітарну очистку міста, стан готовності до зимового утримання доріг; про фінансування освітньої галузі та результати торгів з постачання газу; про виконання бюджету міста 2020 та формування бюджету на 2021 рік; про фінансування медичної галузі та забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.

Під час наради також піднімалось питання здійснення контролю за використанням субвенцій з державного та обласного бюджетів; про підготовчі роботи з приєднання до міста п’яти громад, що входять до складу Первомайської ОТГ; про стан захворюваності населення міста Первомайська на COVID-19; тощо.

В ході наради були озвучені заходи, що відбудуться найближчим часом, а саме: продовження 2 чергової сесії Первомайської міської ради VIII скликання, відзначення Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дня місцевого самоврядування.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.