Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Міський голова провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

Міський голова провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

23 лютого 2021 року міський голова Олег Демченко провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

Розпочалася нарада з інформації начальника фінансового управління міської ради Сергія Шугурова про стан надходжень до бюджету міської територіальної громади на 22.02.2021 року.

Керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про стан справ у підпорядкованих їм відомствах. Так, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Троян проінформувала про роботу підпорядкованого їй управління за минулий тиждень, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема йшлося про реконструкцію частини території Первомайського міського парку культури і відпочинку «Дружба народів» та будівництво берегоукріплювальної споруди на річці Південний Буг в межах території парку, розроблення проєкту реконструкції площі Тараса Григоровича Шевченка, освітлення вулиць, розчищення тротуарів та зупинок громадського транспорту тощо.

Окрім того, під час наради йшлося про роботу ліквідаційної комісії з реорганізації Підгороднянської селищної ради, Чаусянської, Кінецьпільської, Грушівської та Кам’янобалківської сільських рад; про проведення ретельної інвентаризації зовнішніх рекламоносіїв на території громади; про епідемічну ситуацію в громаді щодо захворюваності населення на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 та наповненість ліжок в КНП «Первомайська центральна районна лікарня» та інше.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.