Міський голова провів розширену апаратну нараду

Міський голова провів розширену апаратну нараду

07 грудня 2020 року міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Олег Михайлович привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та побажав міцного здоров’я, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

Далі міський голова надав слово начальнику фінансового управління міської ради Сергію Шугурову для доповіді про виконання бюджету міста Первомайська за 11 місяців 2020 року.

Із ціновою ситуацію на споживчому ринку ознайомила присутніх Інна Чорна – начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради.

Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 проінформувала зібрання головний лікар КП «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Оболенська.

Про стан готовності місцевої системи центрального оповіщення міста Первомайська доповіла Юлія Малина – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради.

Олег Михайлович озвучив першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста, виконання робіт з благоустрою міста, об’єднання громади в Первомайську ОТГ.

Окрім того, під час наради йшлося про поточний ремонт дорожнього покриття; модернізацію КП «Первомайськводоканал»; про необхідність відновлення залізничних пасажирських перевезень через станцію «Первомайськ на Бузі»; про роботу шкільних, дошкільних та позашкільних закладів міста, дотримання в них температурного режиму; тощо.

Секретар міської ради Михайло Медведчук проінформував присутніх про рішення, прийняті на ІІ пленарному засіданні 2 чергової сесії Первомайської міської ради VIII скликання та наголосив на необхідності вчасної підготовки проєктів рішень на розгляд чергової сесії міської ради.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень