Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Міський голова провів розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

Міський голова провів розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради

07 вересня 2021 року міський голова Олег ДЕМЧЕНКО провів розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Присутні заслухали звіт міського голови про результати роботи, недоліки та шляхи їх усунення за серпень 2021 року.

Благоустрій територіальної громади один з пріоритетних напрямків діяльності міської влади.

В рамках реконструкції та благоустрою міського парку культури та відпочинку «Дружба народів». Реставровано переправу, почалась реконструкція центральної площі в парку, проводиться реконструкція набережної, встановлення нових урн для сміття, будуються оглядові майданчики. В сквері «Героїв Небесної сотні» закладено фундамент для Меморіалу "Героїв Небесної Сотні" та споруджено флагштоки для розміщення прапорів. Всі роботи проводяться без жодної копійки з міського бюджету за рахунок небайдужих громадян міста, які хочуть залишити свій вклад в розвиток міста

З метою організації дозвілля громади в міському парку було проведенно дискотеки, святкування дня Маковея, відкритті спортивні тренування разом с фітнес-клубом "ALEX" та Первомайською міською організацією Кіокушин карате. Також на центральному стадіоні відбулись футбольні змагання на Кубок Міського голови. Приємно бачити що молодь усе більш активно підключається та обирає здоров'я і спорт. Згідно моєї програми в місті розпочнеться будування спортивних майданчиків, також планується відкриття сучасних спорткомлексів та басейну. Міська влада завжди буде підтримувати та всебічно допомагати організовувати такі заходи, задля розвитку здорового способу життя та міцного здоров'я в нашій Первомайській громаді!

За моєю ініціативою в м. Первомайську готується консультативний прийом спеціалістів Інституту серця МОЗ України на чолі з доктором медичних наук, професором, заслуженим лікарем України Борисом Тодуровим. Жителі м. Первомайська, які потребують консультацій каодіохірурга можуть звертатися для запису на обстеження і консультацію до своїх сімейних лікарів.

Продовжується грейдерування вулиць з грунтовим покриттям.

На зустрічі головами квартальних комітетів було представленно, співробітників новоствореного відділу муніципальної варти в штаті якого вже працює 6 працівників на чолі з керівником Крестьяновим Ігорем Михайловичем. Тісна взаємодія голів квартальних комітетів, працівників муніципальної варти і дільничих офіцерів забезпечить наведення порядку та підтримці благоустрою на вулицях нашої громади.

В серпні місяці ми відзначали важливі для нашої держави свята, День Державного Прапора України та 30-а річниця незалежності України. У Первомайській

громаді святкування проходило за насиченої програми урочисте віче та церемонія

Державного Прапора України, вело та авто пробіг вулицями міста з Державним Прапором України, ярмаркова торгівля сільськогосподарською продукцією, продовольчими та непродовольчими товарами повсякденного попиту, продукцією і товарами підприємств харчової та легкої промисловості місцевих товаровиробників, Кубок вуличного футболу та змагання з настільного тенісу, виступи вихованців дитячої спортивної школи, спортивних клубів міста та майстер – клас, конкурс на кращий національний костюм виставка робіт викладачів та учнів дитячої художньої школи, патріотична акція розповсюдження тексту Державного Гімну України, патріотичний боді – арт.

29 серпня Первомайська громада разом із українським народом вшанувала пам’ять пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відбулась урочиста хода до скверу Небесної сотні в знак шани героям Первомайщини поклавших свої життя в боротьбі за Україну! "Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків".

Після заслухання звіту присутні ознайомилися з доповідями інших учасників, зокрема про виконання бюджету Первомайської міської територіальної громади за січень-серпень 2021 року.
Про підготовку до початку опалювального сезону доповідали керівнкии відповідальних управлінь, установ, та комунальних підприємств.
Про стан підготовки закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2021-2022 навчального року, доповідала ОСТАПЕНКО Галина Феліксівна – начальник управління освіти міської ради.
Про підготовку до відзначення 345-ї річниці утворення міста Первомайська доповідала ОЛІШЕВСЬКА Наталія Вікторівна – начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.
Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 та про надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та з підозрою на COVID-19 доповідали головний лікар комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Татьяна ОБОЛЕНСЬКА та головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Віктор ГОТКА.