Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Міський голова розпочав знайомство із закладами освітньої галузі міста

Міський голова розпочав знайомство із закладами освітньої галузі міста

14 січня 2021 року міський голова Олег Демченко розпочав знайомство із закладами освітньої галузі міста – однієї з найбільших у Первомайській територіальній громаді. Мережа закладів освіти охоплює 49 закладів та установ: 19 закладів загальної середньої освіти, 22 – дошкільної освіти, 6 – позашкільної, інклюзивно-ресурсний центр та центр професійного розвитку педагогічних працівників.

З метою вивчення стану матеріально-технічної бази закладів та визначення існуючих проблем міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський та начальник управління освіти Галина Остапенко відвідали одну з найбільших та «найстарших» шкіл міста – ЗОШ І-ІІІ ст. №4, де сьогодні навчається 1029 дітей.

Цього ж дня приймали гостей ДНЗ №5 – заклад, в якому функціонують групи для дітей з вадами зору, та ДНЗ №6. Колективи закладів сумлінно працюють над створенням максимально сприятливих умов для розкриття і розвитку кожної дитини, її внутрішнього потенціалу.

Побувавши у комунальному закладі «Інклюзивно-ресурсний центр», міський голова пересвідчився, що це дійсно установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Зустрічі відбулися із дотриманням епідеміологічних заходів.