Міський голова відвідав тренування з футболу

Міський голова відвідав тренування з футболу

Міський голова разом із першим заступником Дмитром Мілашевським, директором парку Ігорем Сотським мали нагоду відвідати тренування з футболу та поспілкуватися з відомим, за межами нашої громади, тренером Іваном Мілько. Під час спілкування визначили проблему вандалізму пов’язаною з огорожею футбольного майданчику з штучним покриттям, де систематично тренуються юніорські футбольні команди, а також влаштовуються турніри з першості по вуличному футболу.

Через вандалів огорожа наразі знаходиться в неналежному стані. Деякі секції вандали не лише зламали, а просто вкрали. Було вирішено провести демонтаж огорожі та її заміні на більш надійнішу конструкцію - сітку рабицю з допоміжною канатною сіткою.

Вандалізм – це злочин і він має бути покараний. Особливо якщо це стосується суспільно важливих об’єктів. Тому усім, хто планує вчиняти псування громадського майна має пам’ятати про свою морально-етичну та кримінальну відповідальність. Адже ви знищуєте не лише майно, ви знищуєте розвиток власної громади.