Міський конкурс творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Міський конкурс творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Переймаючись буденними справами, ми не замислюємося над непростою долею людей з вадами здоров’я, забуваємо, що поряд живуть люди, яким важлива наша увага, турбота та толерантність. А найбільше уваги, звичайно, потребують діти. Всі вони мають рівні права, але не у всіх однакові можливості. Є діти, які з веління долі мають проблеми зі здоров’ям, але всупереч цьому вони намагаються жити повноцінним життям. Ми не в змозі подарувати їм втрачене, але в наших силах допомогти їм повірити в свої сили, в себе, розкрити свої таланти. Саме з цією метою працівниками Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано міський конкурс творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

11 квітня 2019 року в сесійній залі міської ради, де були представлені роботи учасників конкурсу, конкурсна комісія на чолі з міським головою Л.Дромашко, за участю першого заступника міського голови О.Кукурузи, підвела підсумки та визначила переможців міського етапу конкурсу творчості для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

Конкурс тривав з 11 березня по 05 квітня 2019 року. Творчі роботи, які були надані, виконані власноруч в різних техніках та різними засобами. Це малюнки та аплікації, вишивки, квілінг, вироби з бісеру, природного матеріалу, паперу та ін.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 16 конкурсантів, які подали 28 робіт за жанрами: образотворче мистецтво та декоративно – прикладне мистецтво. Члени комісії обрали переможців у трьох вікових категоріях:

Вікова категорія 6 - 9 років:

І місце: Антонюк Поліна (9 років) «Народна лялька - мотанка»;

ІІ місце: Духовняк Євгеній (7 років) «Весняний настрій»;

ІІІ місце: Саросіян Владислав (6 років) «Яєчний квілінг».

Вікова категорія 10 - 13 років:

І місце: Гонарович Дар'я( 11 років) «Осінь», «Ніжність»;

ІІ місце: Шулятицька Катерина (13 років) «Квітковий настрій», «Симфонія моря», «Краса божого світу»;

ІІІ місце:Спину Петро (10 років) «Скринька ручної роботи».

Вікова категорія 14 - 17 років:

І місце: Нестеренко Ірина (16 років) «Чарівниця осінь», «Зміїна троянда»;

ІІ місце: Кавака Надія (14 років) «З думкою про майстер шеф», «Юнга»;

ІІІ місце: Суходольська Анна (14 років ) «Улюблений песик».

Всього переможцями цього року стали 9 дітей.

Найкращі роботи переможців міського конкурсу буде направлено до м. Миколаєва для участі в обласному етапі конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші», а саме: Антонюк Поліни робота «Народна лялька - мотанка» та Гонарович Дар'ї - «Осінь», «Ніжність», Нестеренко Ірини - «Чарівниця осінь», «Зміїна троянда».

Щиро бажаємо учасникам конкурсу, а також усім дітям та молоді з особливими потребами залишатися завжди впевненими в собі та досягати успіхів!