Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю

Любіть життя, несіть в долонях світло,
І відкривайте душі для добра!
І буде янгол щиро Вам радіти,
І доторкнеться Вашого плеча!


Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Сьогодні, з нагоди свята у нашому місті пройшов ряд заходів. У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю для учасників святкового заходу була підготовлена цікава концертна програма. У програмі взяли участь вихованці дитячої школи мистецтв. На огляд глядачів був представлений сучасний танець у виконанні хореографічного колективу «Dance Way» (керівник Анна-Марія Дратковська) А Боровська Катерина виконала пісню «Мі, мі, до» (керівник Лариса Паскаль). Не обійшлося на святі і без конкурсів та ігор. Діти, батьки та гості Центру пригадували приказки та прислів’я про доброту, прикрашали дерево добрих справ, співали пісень та читали вірші. Пораділи діти і солодким подарункам, які надали гості заходу, для дітей було організовано солодкий стіл. А від Територіального сервісного центру №4842 Центр отримав пилосос. Свято пройшло у теплій, веселій та дружній атмосфері.

Цього ж дня, на базі Первомайського міського товариства інвалідів за традицією був проведений святковий вогник для людей з інвалідністю.

На долю людей з інвалідністю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги. Тож побажаємо їм витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми.