Міжнародний день студента

Міжнародний день студента

Традиційно 17 листопада молоді люди міста святкуватимуть Міжнародний день студента. Це свято для найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства. Саме студентство, завдяки своїй активній громадянській позиції, було і залишається рушієм багатьох змін.

Напередодні святкування, 14 листопада 2019 року, у Первомайській міській раді відбулася зустріч міського голови Л.Дромашко зі студентами вищих навчальних закладів міста. У зустрічі також взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, директор Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім.адмірала Макарова С.Доценко, депутатка міської ради Н.Клименко та начальник відділу у справах молоді фізичної культури та спорту Є.Романов.

Вітаючи студентську молодь Людмила Дромашко побажала їм успіхів у навчанні, нових вражень та лише позитивних емоцій. Людмила Григорівна відзначила 6 кращих студентів, активістів і організаторів молодіжних заходів стипендією міського голови, додавши, що саме вони – майбутнє міста і країни в цілому та подякувала їм за активність і небайдужість.

Присутні обговорили питання створення молодіжного дорадчого органу – Молодіжна рада в нашому місті та намітили перші кроки щодо здійснення цієї ідеї.