На центральному стадіоні відбулись урочисті збори з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

8 вересня 2012 року на центральному стадіоні відбулись урочисті збори з нагоди Дня фізичної культури і спорту. З професійним святом спортсменів привітав секретар міської ради В.Шевченко. Під час заходу традиційно були підбиті підсумки загальноміських спартакіад. Серед учасників міської міжвузівської спартакіади призові місця розподілились наступним чином: І місце здобули спортсмени Первомайського політехнічного коледжу, ІІ місце – команда Первомайського політехнічного інституту національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, ІІІ місце посіла команда спортсменів Первомайської філії Кіровоградського інституту регіонального управління економіки.
В спартакіаді серед загальноосвітніх навчальних закладів І місця зайняли: у І підгрупі – ЗОШ І-ІІ ступеня №15 – колегіум, у ІІ підгрупі – ЗОШ І-ІІ ступня №6. Також були нагороджені призери спартакіади серед учнів 1-4 класів „Олімпійські надії”, в якій І місце посіли учні ЗОШ І-ІІ ступеня №15 – колегіум, ІІ місце – школярі ЗОШ І-ІІІ ступеня №1, ІІІ місце – учні ЗОШ І-ІІІ ступеня №4. Всі переможці були нагороджені кубками та грамотами.
Відділення футболу ЗОШ №17 отримало у подарунок нову футбольну форму, а активісти спортивного руху Первомайська за кошти міського бюджету були відзначені грошовими преміями.
Після урочистої частини День фізичної культури і спорту продовжився змаганнями з шашок, тенісу та футболу.