Напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії.

З 20 по 26 вересня 2022 року проходять засідання п`яти постійних профільних комісій, участь у яких беруть депутати, що входять до їх складу. Так, 22 вересня 2022 року відбулось засідання постійної комісії «З питань житлово-комунального господарства, транспорту, надрокористування, екології, охорони навколишнього середовища, взаємодії з органами самоорганізації населення, енергозбереження та благоустрою».

Під час засідання члени комісії вивчали питання, що будуть включені до порядку денного сесії. Так, на порядок денний заплановано винести більше трьох десятків питань, більша частина з них стосується врегулювання земельних питань та питань з орендою комунальної власності. Деякі з них учасники засідання рекомендували відправити на доопрацювання.

Проходило активне обговорення та погодження питань налагодження нормальної життєдіяльності громади та її мешканців. Так, було розглянуто питання затвердження цільової Програми «Онкологія» на 2023-2025 роки. Також розглянули внесення змін до «Правил благоустрою території населених пунктів Первомайської міської територіальної громади» і «Правил утримання домашніх тварин на території Первомайської міської територіальної громади». Зміни вносяться у зв`язку із об`єднанням територій. Якщо на сесії міської ради депутати підтримають ці рішення, то правила будуть діяти не лише на території Первомайська, а й по всім старостинським округам, що увійшли до Первомайської громади. По кожному із запропонованих проектів рішень члени комісії заслуховували доповідачів та спеціалістів.

Загалом після обговорення питань прядку денного, членами постійної комісії «З питань житлово-комунального господарства, транспорту, надрокористування, екології, охорони навколишнього середовища, взаємодії з органами самоорганізації населення, енергозбереження та благоустрою» було внесено відповідні рекомендації і рішення. Усі вони будуть винесені на розгляд і затвердження чергової сесії міської ради.