Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії.

З 20 по 26 вересня 2022 року проходять засідання п`яти постійних профільних комісій, участь у яких беруть депутати, що входять до їх складу. Так, 23 вересня 2022 року відбулось засідання постійної комісії «З питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади». У ході засідання також взяв участь і міський голова Олег Демченко.

На розгляд учасників комісії було винесено близько чотирьох десятків питань, що стосуються соціальної сфери життєдіяльності громади, земельні питання та питання комунальної власності. Зазначимо, що по кожному з розглянутих рішень члени профільної комісії заслуховували доповідачів та спеціалістів, аби оперувати якомога більшою інформацією при винесені рішення на розгляд сесії.

Розглянули питання внесення змін до «Правил благоустрою території населених пунктів Первомайської міської територіальної громади» і «Правил утримання домашніх тварин на території Первомайської міської територіальної громади». Начальник управління житлово-комунального господарства зазначив, що у разі прийняття рішень на сесії міської ради, ці правила будуть діяти не лише на території Первомайська, а по всім старостинським округам громади.

Під час розгляду питання ліквідації двох дитячих садочків №11 і №14, очільниця управління освіти повідомила, наповнюваність та рентабельність виховних закладів бажає бути кращою. Через малу наповнюваність було вирішено для дітей, що навчалися в ДНЗ№14 організувати підвіз до інших дошкільних закладів громади за вибором батьків. А от ДНЗ№11, який знаходиться в центрі міста Первомайська, багато років не виконує функцію санаторного дошкільного закладу. Через що, для малечі організують місця в двох інших садочках, які також знаходяться в центральній частині міста.

Розглядаючи блок земельних питань та питань комунальної власності, учасники засідання ознайомились з питанням надання земельної ділянки та проекту для будівництва багатоквартирних будинків для переселенців на території Первомайської міської територіальної громади. Як зазначив міський голова, усі необхідні процедури з боку Первомайської громади були зроблені. Наразі проходить фінальна стадія виділення ділянки для проведення будівництва. За побудову багатоквартирних будинків, прокладання необхідних комунікацій і виконання комплексу запланованих робіт відповідатимуть обласні структури.

В своїх рішеннях члени комісії були одностайні, лише деякі з проектів відправили на доопрацювання.

Після обговорення питань, внесення рекомендацій та зауважень, члени комісії погодити до розгляду і затвердження на черговій сесії міської ради.