Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії

Напередодні засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 29 вересня 2022 року, активно працюють постійні профільні комісії.

З 20 по 26 вересня 2022 року проходять засідання п`яти постійних профільних комісій, участь у яких беруть депутати, що входять до їх складу. Так, 26 вересня 2022 року відбулись засідання постійних комісій  «З питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва», а також «З питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій».

На засіданнях був присутній міський голова Олег Демченко. Він спільно з членами комісій вивчав питання, що будуть включені до порядку денного сесії. По деяким проектам рішень міський голова давав депутатам уточнення та пояснював інформацію, що була розглянута на попередніх засіданнях профільних комісій.

На розгляд учасників засідань було винесено близько чотирьох десятків питань, що стосуються соціальної сфери життєдіяльності громади, земельні питання та питання комунальної власності. Зазначимо, що по кожному з розглянутих рішень члени профільних комісій заслуховували доповідачів та спеціалістів.

 

Під час розгляду питання ліквідації двох дитячих садочків №11 і №14, очільниця управління освіти розповіла про малу наповнюваність та нерентабельність цих виховних закладів. Через це було вирішено для дітей, що навчалися в ДНЗ№14 організувати підвіз до інших дошкільних закладів громади за вибором батьків. Щодо ДНЗ№11, який знаходиться в центрі міста Первомайська, то садочок багато років не виконує функцію санаторного дошкільного закладу. Тому для малечі планують організувати місця в двох інших садочках, які також знаходяться в центральній частині міста.

Розглядаючи блок земельних питань та питань комунальної власності, учасники засідань провели досить жваве обговорення. Керуючись змінами в законодавстві України та Положеннями прийнятими міською радою, деякі з запропонованих питань відправили на доопрацювання та уточнення інформації.

Усі питання, внесені пропозиції та рекомендації будуть повторно розглянуті на Погоджувальній раді, де голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно переглянуть питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради. Після чого, депутатський корпус на черговому засіданні сесії винесе відповідні рішення по запропонованих проектах.