Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

15 жовтня 2019 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств.

На початку наради посадовці доповіли про виконання доручень отриманих на попередньому засіданні. В ході наради присутні обговорили основні завдання на поточний тиждень та більш детально говорили про підготовку міського господарства до опалювального сезону; про початок ремонтних робіт асфальтного покриття проспекту Праці (мікрорайон «Цукровий завод»); про пожежні гідранти та усунення аварійних поривів на водогонах; про встановлення дитячого ігрового майданчика на мікрорайоні «Грензавод»; про встановлення зупинки по вул. Князя Святослава; про благоустрій міста, зокрема про осінній місячник з благоустрою та санітарної очистки міста; про прибирання сміттєвих майданчиків під час вигрузки контейнерів; про спалення листя та рейду інспекції з благоустрою у вихідні дні; про погашення заборгованості по заробітній платі працівникам КП «Первомайський водоканал» та інші поточні питання.

Наприкінці наради Людмила Григорівна підвела підсумки та надала доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.