Нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

Нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

19 серпня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

На початку присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління міської ради С.Шугурова про виконання бюджету міста протягом серпня та з початку 2019 року. Доповідач детально зупинився на підсумках соціально-економічного становища Миколаївської області та окремо міста Первомайська у січні-червні поточного року.

Окрім того під час наради обговорювались наступні питання: щодо проведення Свята Маковея та підготовки до Дня незалежності та Дня Державного Прапора України; про стан забезпечення хворих жителів міста інсуліном у серпні п.р. відповідно до потреб населення у ліках; щодо проекту капітального ремонту дорожнього покриття по проспекту Праці; щодо виявлення на території міста випадку загибелі свині від вірусу африканської чуми свиней та заходи проведені в зв’язку з цим; щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, тощо.

Основними завданнями залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету міста, приведення до належного санітарного стану територій міста та інше.