Обороноздатність та допомога військовим - один із пріоритетів Первомайської міської влади

Обороноздатність та допомога військовим - один із пріоритетів Первомайської міської влади

Обороноздатність та допомога військовим - один із пріоритетів Первомайської міської влади. Так,  14 березня  2024 року в День українського добровольця  міський голова Олег Демченко спільно із заступником Володимиром Рябченком,  передали продукти тривалого зберігання та смаколики  на передові позиції військовим.

Саме такі добрі вчинки, допомагають підтримати бойовий дух тих, хто боронить наше мирне життя, хто відстоює свободу та незалежність нашої країни. Адже вони, на початку повномасштабного вторгнення росії, одні із перших визвалися стати на захист України та спокою українців. Первомайська громада пишається нашими славними земляками, бо завдяки їм ми живемо у безпеці. Хоч тривоги періодично й лунають, ми проте маємо дах над головою, маємо все необхідне для проживання, можемо працювати та додавати максимум зусиль для допомоги нашим Героям.

Виконавчий комітет Первомайської міської ради та військові висловлюють щиру подяку гуртівні «Скорпіон» та усім іншим підприємствам і підприємцям, які щоразу та за потреби, підтримують наших Героїв, а також з гідністю тримають економічний фронт громади і всієї країни в цілому. Тим самим усі ми, разом, наближаємо перемогу України у війні з росією.