Олег Демченко оглянув завершальний етап ремонтних робіт в приміщенні майбутнього «Простору соціальної адаптації»

Олег Демченко оглянув завершальний етап ремонтних робіт в приміщенні майбутнього «Простору соціальної адаптації»

14 травня 2024 року міський голова Олег Демченко спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченко та директором територіального центру соціального обслуговування Сергієм Грушанським, оглянули завершальний етап ремонтних робіт в приміщенні майбутнього «Простору соціальної адаптації», що розташований по вулиці Корабельна, 20.

Нагадаємо, що створення такого простору у Первомайській громаді здійснюється за фінансової підтримки Уряду Королівства Швеція, через Шведське Агенство з міжнародного розвитку  (СІДА),  в рамках проекту ПРООН «Забезпечення доброго врядування завдяки участі громадськості та підвищенню якості надання послуг і захисту довкілля в Україні».

На сьогоднішній день, в зазначеному приміщені завершені ремонтні роботи, здійснено меблювання і зональне планування кімнат. Так, тут є загальна зала із зручними диванами, великим столом для групових зустрічей та спільної роботи, індивідуальні шафки для зберігання речей. Окрім цього, в окремій кімнаті створено комфортний простір для роботи психолога, а також в приміщені наявний санвузол адаптований під потреби та забезпечення інклюзії людей з інвалідністю. Приміщення обладнано зручним пандусом з поручнями задля доступності для усіх бажаючих його відвідати.

Для зручності і комфортного перебування відвідувачів майбутнього «Простору соціальної адаптації» встановлена кавомашина, нагрівач для води та кулер.

Під час огляду приміщення, Сергій Грушанський розповів міському голові, що окрім меблювання, для зручності проведення психологічної роботи в групах та індивідуально «Простір» буде забезпечено різноманітними технічними засобами. Також планується налагодити роботу спеціаліста, який на постійній основі стежитиме за діяльністю «Простору соціальної адаптації», допомагатиме з розробкою графіків для відвідування занять, зустрічей з психологом та координуватиме відвідувачів в подальших процесах їх участі в різноманітних заходах.

Зазначимо, що поряд з приміщенням знаходиться укриття. У разі необхідності, відвідувачі «Простору» матимуть змогу пройти в сховище та перечекати небезпеку.

Міська влада, навіть в умовах військової ескалації, активно співпрацює з різноманітними благодійними організаціями та намагається брати участь в грантових проектах міжнародних партнерів, аби тим самим забезпечити належний рівень надання послуг в усіх сферах життєдіяльності населення Первомайської міської територіальної громади.