Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян - одна з форм спілкування керівництва виконавчого комітету міської ради з мешканцями міста і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій скарг та електронних звернень.

10 вересня 2019 року, згідно затвердженого графіку на липень-грудень 2019 року, міський голова Л.Дромашко провела особистий прийом громадян.

Основні питання з якими зверталися мешканці міста: призначення житлової субсидії; надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення; отримання житла; щодо проблем приписки; з приводу узгодження меж з сусідом; ремонт даху; ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища; організація парковки автомобілів, проїзд по вулиці та площі Тараса Григоровича Шевченка; щодо пільгового міжміського перевезення дитини; кронування дерев; тощо.

З усіх порушених громадянами питань міський голова надала роз’яснення. За результатами прийому Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

З метою оперативного розгляду звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції виконавчого комітету міської ради, на вебсайті розміщені графіки проведення особистих прийомів громадян та телефонних «гарячих ліній» міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючою справами виконавчого комітету міської ради, начальниками управлінь міської ради та відділів апарату виконавчого комітету міської ради.