Патріотичний концерт «Прагнемо до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра»

Патріотичний концерт «Прагнемо до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра»

Ввечері, 9 травня на площі Тараса Григоровича Шевченка для жителів міста відбувся патріотичний концерт «Прагнемо до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра». Концертна програма була насичена та яскрава, сповнена безліччю хореографічних композицій, виступами вокальних колективів, а також сольних номерів.

І на завершення пам’ятного, святкового дня в меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» пройшла свічкова хода «Уклін живим, загиблим слава». Міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту О.Колеснісенко, члени виконавчого комітету, молодь та громадськість міста із запаленими свічками пройшли по вулиці та площі Тараса Григоровича Шевченка на знак незгасної пам’яті про події страшної війни та про українців, які пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму.

Цей день назавжди залишиться днем національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу народу. пам'ятаймо ціну, яку заплатили наші батьки і діди, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.