Первомайськ відсвяткував своє 347-річчя. Програма святкування Дня народження міста була доволі насичена.

Первомайськ відсвяткував своє 347-річчя. Програма святкування Дня народження міста була доволі насичена.

16 вересня 2023 року  Первомайськ відсвяткував своє 347-річчя. Програма святкування Дня народження міста була доволі насичена. Серед проведення благодійних виставок, ярмарків, різноманітних змагань та плетіння сіток неабияку увагу на себе звертає Відкритий Чемпіонат міст Первомайська та Миколаєва з веслування на байдарках та каное імені Заслуженого тренера Анатолія Дмитрієва, який проходив під патронатом міського голови Олега Демченка.

Проведення Чемпіонату такого рівня стало для Первомайська доброю традицією, яка була нажаль перервана війною. Та завдяки нашим захисникам, що мужньо і витривало стоять на захисті нашого спокою та обороняють Україну від загарбників, у нас є можливість знову проводити такі турніри на території Первомайської громади.

Нагадаємо, що Анатолій Дмитрієв – це мешканець Первомайська, Заслужений тренер України, який у свій час опікувався збірною країни з веслування на байдарках і каное, де також були спортсмени з нашого міста: Токар Іван, Луценко Василь, Ізмалкова Валя, Федорченко Олександр.

В урочистому відкриті чемпіонату взяли участь міський голова Олег Демченко, застпуник міського голови Володимир Рябченко, президент ГО «Миколаївської обласної федерації веслування на байдарках і каное» Олександр Береза,  начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Первомайської міської ради Євген Романов, депутати міської ради, тренери, юні спортсмени та батьки.

Під час уросистої церемонії відкритя почесні гості звернулись до присутніх з привітальними словами. Міський голова Олег Демченко в черговий раз подякував військовим за їх витримку і захист, адже завдяки їм мешканці Первомайська продовжують жити, розвивати громаду та займатись спортом. Він побажав спортсменам, аби перемогли найкращі, ну і звичайно отримали неоціненний досвід в змаганнях.

Також у ході урочистостей «Почесною відзнакою за заслуги перед містом Миколаїв» було нагороджено уродженця міста Первомайськ, спортсмена, який стоїть на захисті території України, Дмитра Деревінського. Юнак не лише став прикладом для наслідування як патріот рідної країни, а й готується і тренується аби вступити до лав Олімпійської збірної України.

Після урочистостей спортсмени приступили до змагань. Під час чемпіонату між собою змагалися юнаки та дівчата різних вікових груп. Всі учні-спортсмени ретельно готувались до змагань, але перемоги досягли найсильніші. Чемпіонат пройшов досить емоційно, спортсмени показали якісну фізичну підготовку.

Переможці та призери, Відкритого Чемпіонату міст Первомайська та Миколаєва з веслування на байдарках та каное імені Заслуженого тренера Анатолія Дмитрієва, нагороджені медалями, грамотами та призами.