Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Первомайці вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Первомайці вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

28 серпня 2020 року первомайці вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Зранку в Первомайському краєзнавчому музеї відбулось відкриття тематичної виставки, присвяченої подіям, які відбуваються на сході України. Тут було оформлено стенд із фотокартками наших земляків, що загинули під час АТО. Під час відкриття у виставковому залі лунали патріотичні пісні, місцеві поети та письменники декларували свої твори присвячені загиблим захисникам України.

З метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві цього дня відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку у сквері «Небесної сотні». Слова скорботи та вдячності загиблим захисникам України висловили міський голова Людмила Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, начальник Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області Андрій Третьяк. Промовці в своїх виступах, зокрема подякували родинам загиблих українських воїнів, а також звернулись до громади із проханням берегти в своїх серцях пам’ять про тих, хто віддав життя за мирне небо над Україною.

Покладання квітів до місць поховання учасників АТО в місті Первомайську здійснила делегація посадовців на чолі із заступником міського голови, начальником управління соціального захисту населення міської ради Ольгою Колесніченко.