Пляж «Райдуга» готують до купального сезону

Пляж «Райдуга» готують до купального сезону

На календарі 21 травня 2024 року, і у Первомайську продовжують готувати міський пляж «Райдуга» до купального сезону. Так, нещодавно до міста приїжджали спеціалісти аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, що обстежували акваторію пляжу.

Під час обстеження виявили пляшки, каміння, скло, рибальські гачки і навіть автомобільну шину. Все що знайдено водолазами було вилучено із води та ліквідовано.

Крім того, було проведено ряд заходів з підготовки міського пляжу «Райдуга» до літнього періоду. Зокрема: здійснено покоси трави, розміщені урни для сміття, встановлено спеціальні бесідки для відпочиваючих, роздягальні, спортивний інвентар та туалет.

Наразі управління житлово-комунального господарства спільно з працівниками управління освіти здійснюють оновлення лакофарбового покриття поверхонь елементів встановлених в рекреаційній зоні. Підтримку та посильну допомогу у вигляді фарб, пензлів, валиків та іншого інвентарю надала міська рада, підприємці та меценати: ФОП «Яворський», ФОП «Пєстов», Ігор Сотський, Олекій Шелару, Євген Шевцов, Ігор Горбенко та ін..

Зазначимо, що влада громади піклується не лише про зовнішній вигляд та красу пляжу, а й про комфорт і безпеку відпочиваючих. Узбережжя пляжу та берегової зони на постійній основі утримуються в чистоті. Територія прибирається від сміття, гілок, листя, пляшок, каміння та скла. А також регулярно здійснюється лабораторний аналіз води у річці Південний Буг в межах Первомайської громади.

Тому, в черговий раз, управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради звертається до жителів громади з проханням не смітити на пляжі, підтримувати чистоту і з відповідальністю ставитись до своєї безпеки та безпеки оточуючих.