По вулиці Одеській продовжили проведення робіт по ямковому ремонту дорожнього покриття

По вулиці Одеській продовжили проведення робіт по ямковому ремонту дорожнього покриття

З початку тижня, як тільки дозволили погодні умови, у Первомайську по вулиці Одеській продовжили проведення робіт по ямковому ремонту дорожнього покриття. Працівники ФОП «Саакян» до пізнього вечора підгодовують аварійні ділянки, фрезерують, знімають залишки пошкодженого асфальту. Після чого, не зволікаючи, асфальтують.

 Одеська одна з головних дорожніх артерій у місті, вона найбільш завантажена транспортом: приватні автомобілі, рейсові автобуси, великогабаритний транспорт. Тому від швидкості та якості проведення ремонтних робіт залежить безпечне та комфортне пересування транспорту вулицею.

За повідомленням робітників, планується відновити більше 780 м2 дорожнього покриття по вулиці Одеська. Ремонтні роботи проводять по всій протяжності вулиці, від залізничного шляхопроводу в центрі міста до магазину «АТБ», що знаходиться в мікрорайоні Коротченко.

В подальшому, при сприятливій погоді, ремонти дорожнього покриття на території Первомайської громади продовжаться. В пріорітеті проведення робіт з ямкового  ремонту дорожнього покриття вулиць, де зосереджено найбільша кількість транспорту, курсують маршрути громадського транспорту, а також знаходяться соціально важливі об’єкти життєдіяльності громади.

Попри війну та особливі умови воєнного стану, життя в Первомайській громаді не стоїть на місці. І першочергове завдання кожного – це забезпечити комфортні умови для проживання. Саме тому усі ланки влади дбають про те, щоб з кожним днем територія громади ставала охайнішою, впорядкованішою та безпечнішою.