Позачергове засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, інженерної інфраструктури міста, охорони навколишнього середовища та комунальної власності

Позачергове засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, інженерної інфраструктури міста, охорони навколишнього середовища та комунальної власності

25 червня 2019 року на вимогу громади міста, а саме жителів мікрорайону міста «Дроздовка», було скликане позачергове засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, інженерної інфраструктури міста, охорони навколишнього середовища та комунальної власності. В засіданні комісії також взяли участь міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Т.Троян, директор КП «Первомайський міський водоканал» Д.Малішевський та інші.

Позачергове засідання постійної комісії міської ради було викликане стурбованістю громадян ситуацією щодо запуску системи водопостачання на мікрорайоні «Дроздовка». Централізованого водопостачання на даному мікрорайоні не було. Через несприятливі погодні умови останніми роками не стало води у колодязях. Тому влада прийняла рішення будувати мережу централізованого водопостачання на Дроздівці. В зв’язку зі значною вартістю проекту будівництво було розділене на декілька етапів. Фінансування здійснювалось із державного та міського бюджетів.

На даний момент будівництво мережі знаходиться на стадії завершення. Проте запуск системи виявив недоліки, усунення яких вимагає додаткового фінансування. На сьогоднішній день міською владою виділено 145 тис.грн. Решту коштів буде профінансовано почергово в залежності від виконання робіт.

Однак, не зважаючи на складнощі та проблеми, директор міськводоканалу Д.Малішевський запевнив громадян, що роботи щодо пробного запуску води в систему розпочнуться в найближчий час і жителі мікрорайону будуть забезпечені безперебійним водопостачанням.