Працювали постійні комісії міської ради

Працювали постійні комісії міської ради

22 жовтня 2021 року в рамках підготовки до чергового пленарного засідання сесії міської ради з 19 по 22 жовтня поточного року працювали постійні комісії міської ради. Депутати вивчали питання включених до порядку денного сесії, пленарне засідання якої заплановане на 28 жовтня.

- Про внесення змін до бюджету Первомайської міської територіальної громади на 2021 рік

- Про Спостережну раду закладів охорони здоров’я Первомайської міської ради.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2021 року № 3 «Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Первомайської міської територіальної громади «Дитинство» на 2021-2023 роки».

- Про затвердження Статуту комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради у новій редакції.

- Про затвердження Положення про надання платних медичних послуг комунальним некомерційним підприємством «Первомайська центральна районна лікарня» Первомайської міської ради.

- Про покладання обов’язків із видачі довідок на старост старостинських округів Первомайської міської територіальної громади.

- Про надання згоди на безоплатне приймання об’єктів цивільної оборони, сховищ у комунальну власність Первомайської міської територіальної громади.

- Про передавання в оперативне управління приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

- ряд питань стосовно комунальної власності, містобудування та архітектури, земельних відносин тощо.