Привітання зі святом Святого Миколая

Привітання зі святом Святого Миколая

19 грудня 2019 року святкового дня міський голова Людмила Дромашко разом зі Святим Миколаєм завітали до маленьких первомайців, що перебувають разом із батьками на цілодобовому стаціонарі в соматичному та хірургічному дитячих відділеннях ПЦМБЛ. Людмила Григорівна привітала дітлахів та їх батьків зі святом, побажала всім здоров’я, діткам найшвидшого одужання, а батькам терпіння та надії на краще. Святий Миколай розважив дітей та разом з міським головою вручив дітям солодощі.

Цього ж дня для дітей пільгових категорій, дітей, батьки яких беруть участь безпосередньо в антитерористичній операції, а також дітей, внутрішньо переміщених осіб зі східних областей, Автономної Республіки Крим, творчо обдарованих і талановитих дітей, відмінників навчання, в тому числі дітей з числа представників національних меншин міста, в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької пройшла вистава «Веселий Роджер-2».

По закінченню вистави, міський голова поздоровила діточок зі святом і побажала всім здійснення мрій, а батькам – можливостей ці мрії здійснити. Наприкінці свята, Святий Миколай і Людмила Григорівна виконали приємну місію – вручили юним первомайцям солодкі подарунки.