Про надання ефективного комплексу послуг для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин

Про надання ефективного комплексу послуг для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин

Про надання ефективного комплексу послуг для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин, який буде сприяти успішній реінтеграції до цивільного життя, мінімізації ризиків насильства, можливостей та планування майбутнього 03 грудня 2019 року спілкувалися за круглим столом у виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Керівник Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насилля і ветеранам/демобілізованим АТО/ООС, учасникам добровольчих батальйонів, вдовам/мамам/дітям учасникам АТО Юлія Мудра, виступила організатором круглого столу «Комплексна підтримка процесу успішної реінтеграції ветеранів в мирне життя». На інформаційну зустріч, з метою налагодження співпраці для формування мережі партнерських організацій, були запрошені міський голова Л.Дромашко, представники управлінь у справах дітей, освіти та соціального захисту населення міської ради, центру надання адміністративних послуг міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру надання безоплатної правової допомоги, відділу поліції ГУНП в Миколаївській області, міжрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, лікувальних та реабілітаційних центрів міста.

Сім’ї часто не знають повною мірою, як допомогти ветеранам. Скільки самогубств, розлучень, розірваних сімейних зв`язків сталося як наслідок несвоєчасної або непрофесійної психологічної чи то медикаментозної допомоги, так само як і її відсутності загалом.

Тож, під час роботи «круглого столу» більш детально обговорили питання: отримання медичної та психологічної допомоги; соціального захисту ветеранів АТО/ООС, членів їх родин; особливості працевлаштування, безпеки і відповідальності перед законом ветеранів АТО/ООС. Окремо, присутні приділили увагу насильству в цілому: як реагувати на випадок насильства та послідовність надання допомоги постраждалим від насильства ветеранам та членам їх родин у нашому місті.