Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Про проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення території Первомайської міської територіальної громади

Про проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення території Первомайської міської територіальної громади

Виконавчим комітетом Первомайської міської ради було ухвалено рішення від 12.03.2021 року № 86 «Про проведення весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення території Первомайської міської територіальної громади».

З метою приведення в належний санітарний стан території міста, парків, скверів, узбіч доріг, підготовки до Великодніх свят і Дня Перемоги ,           17 квітня – щороку відповідно до Указу Президента України, в третю суботу квітня проводитиметься День довкілля.

Керівникам  підприємств, організацій, установ, комунальних підприємств  доручено розробити заходи з проведення в місті акції з благоустрою та впорядкування територій (надано ТОВ «Еталонсервіс»).

Згідно плану з благоустрою і санітарного очищення території Первомайської міської територіальної громади, проведено відповідні заходи, а саме:

За період 30.03.21-02.04.2021 працівниками УЖКГ проведено обрізку троянд на клумбах площі Тараса Григоровича Шевченка, вулиці Михайла Грушевського, на прибудинковій території виконкома, організовано прибирання території скверу «Визволення», вулиці Гвардійська, перехрестя вулиці Одеської та Федора Достоєвського, міського пляжу «Райдуга» на території якого посаджено 10 саджанців верби та територію кінцевої зупинки «Котеджи».

01.04.2021 управлінням соцзахисту населення проведено прибирання вулиці Кам’яномостівської, вулиці Київської в сторону Підгородньої.

01.04.21  Управлінням освіти та Управлінням культури проведено прибирання вулиці Вокзальної (схил).

02.04.21 Працівниками виконавчого комітету та Управляння ЖКГ проведено прибирання вулиці Богопільської вздовж кладовищ та посаджено 80шт дерев горіху.

02.04.21 Управлінням освіти проведено прибирання Уманського узвозу.

02.04.21 Управлінням культури проведено прибирання території парку «Молодіжний».

Для вивезення прибраного сміття надавався транспорт КП «Комунсервіс», КП «Затишок», КП «Первомайськводоканал», ТОВ «Еталонсервіс», ФОП Саакян та трактор «Беларусь» УЖКГ.

Активну участь в прибиранні прибудинкової території прийняли ОСББ «Центр» та ОСББ «40 років Перемоги 2 «Надія», яким для вивезення зібраного сміття надавався транспорт.

На території Грушівкого старостинського округу проведено відповідні заходи, а саме:

02.04.21 проведено прибирання території та прилеглої території клубу та адмін. будівлі Грушівського старостинського округу. Висаджено 100 дерев горіху.

02.04.21 прибрано територію та прилеглу територію дитячого садочка.

На території національного парку «Бугський гард» висаджено 200 дерев акації та 30 хвойних дерев сосни.

На території Підгороднянського старостинського округу в період з 30.03.21-01.04.21 прибрано території адмінбудівлі старостинського округу, сімейної амбулаторії, церкви. Проведено прибирання прибудинкових територій мешканцями в приватному сектору. КП «Житло» проводило подвірний збір гілля від населення після обрізки дерев. Проводяться роботи по розчистки порослі на в’їзді до селища.